KÖVETKEZŐ VERSENYEK

BELÉPÉS



KERESÉS

KÉPEK

No images

STATISZTIKA

Tagok : 10
Tartalom : 80
Tartalom találatai : 73354

MEGOSZTÁS



III.Gulyás Csárda Kupa PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Süle Miklósné   
2010. június 26. szombat, 17:25

Szemenye,2010.06.05-06.

Triplett végeredménye:

1.hely: Asbóth Ádám,Berta Ádám,Szabó Gergely    SSC SE PSZ

2.hely: Gurdonyi Tiborné,Mátyás Józsefné,Mátyás József,Péter Árpád    Sormás SE

3.hely: Kovács Alex,Szöllősi Jánosné,Szöllősi János    SSC SE PSZ

4.hely: Molnár Enikő,Asbóth László,Barkovics Zoltán  SSC SE PSZ

Duplett végeredménye:

1.hely: Asbóth Ádám,Berta Ádám    SSC SE PSZ

2.hely: Kasza Gyula,Tendli Csaba      SSC SE PSZ

3.hely: Németh Lászlóné,Szöllősi Jánosné,Szöllősi János    SSC SE PSZ

4.hely: Asbóth László,Barkovics Zoltán  SSC SE PSZ

 
I.Szigetszentmiklósi Gyepteke Kupa PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Süle Miklósné   
2010. február 14. vasárnap, 17:15

A Magyar Gyepteke Szövetség megalakulása alkalmából 2010.február 13-án Szigetszentmiklóson rendezte meg az első gyepteke kupát párosok részére. A versenyen 15 páros indult.Klubunk egy párossal vett részt australian online casinos a megmérettetésen.

Havasi József és Kasza Gyula ezüst érmet szerzett. További eredmények a Bocsa Szövetség honlapján...

Gratulálunk!

 
Egyesületek Bajnoksága-Döntő PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Süle Miklósné   
2010. február 07. vasárnap, 15:53

egyesuletek bajnoksagaA Magyar Petanque Szövetség 2009-ben írta ki először a klubok részére az Egyesületek Bajnokságát. 7 egyesület 2 csoporban, körmérkőzéses rendszerben játszotta le a selejtezőket, amely dec.12-én és 13-án volt a komáromi petanque csarnokban.

Az elődöntőt  és a döntőt a továbbjutott csapatok febr.06-án játszották.Szakosztályunk a csoportjából 2.helyen kvalifikálta magát az elődöntőre,így a másik csoport első helyezettjével/Gerecse/küzdött a döntőbejutásért.

Csapatunknak a döntőbejutás ugyan nem sikerült, de bronzéremmel térhettünk haza.

A bronzérmes csapat tagjai: Sinka Tiborné, Süle Miklósné, Asbóth László, Berta Ádám, Havasi József, Janzsó Gábor, Janzsó Miklós jr., Kasza Gyula, Szabó Gergely

 GRATULÁLUNK!

 

 
Ifik Napja nemzetközi triplett petanque verseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Süle Miklósné   
2010. január 31. vasárnap, 18:08

A komáromi petanque csarnokban 2010.jan.30-án a veszprémi HSE Ifik Napja triplett petanque versenyt rendezett.

Két korcsoportban/14 éven aluliak,15-18 évesek/folytak a mérkőzések.1-1 osztrák és szlovák trió tette nemzetközivé a versenyt. Klubunk 3 csapattal nevezett.

A 14 éven aluliak mezőnyében Horváth Melinda, Szücs Vanessza a 3., Kum Elizabet, Simonka Laura és Simonka Ferenc az 5. helyen végzett.

Az ifjúsági kategóriában Szakos Martina, Szakos Adrián és Pálmai Bence  alkotta csapat ezüstérmes lett.

ifik napja  

 
V.Farsang Kupa PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Süle Miklósné   
2010. január 25. hétfő, 13:57

2010.január 23-án és 24-én remek hangulatban zajlott le Sitkén a Kastélyfogadó pincéjében az V.Farsang Kupa triplett és duplett petanque csapatverseny. A pincében mindösszesen 3 pálya állt a játékosok rendelkezésére. 24 csapat négy hatos csoportban küzdött azért,hogy  csoportonként a kettő legtöbb pontot elért együttes casino internet egyenes kieséses rendszerben döntse el a mobile casino helyezéseket.

 Résztvevő klubok:   Ászgárd /Budapest/

                             Darvastói SE

                             Sormás SE

                             Szigetszentmiklósi Petanque Club

                             Veszprémi Honvéd SE

                             Suli Harmónia Általános Iskola Egervölgy

                             Sárvári Sakk Club SE

 

 Triplett verseny végeredménye:

 1.hely:Pálmai Bence,Szabó Gergely,Szakos Adrián        SSC SE PSZ

 2.hely:Süle Miklósné,Havasi József,Kasza Gyula             SSC SE PSZ

 3.hely:Berta Ádám,Janzsó Gábor,Janzsó Miklós sr.         SSC SE PSZ

 4.hely:Szakos Martina,Asbóth Ádám,Asbóth László        SSC SE PSZ

 

 Duplett verseny végeredménye:

 1.hely:Ligeti László,Vámosi Tibor                                 Szigetszentmiklós

 2.hely:Fekete Sándor,Nagy Géza                                Szigetszentmiklós

 3.hely:Süle Miklósné ,Havasi József                              SSC SE PSZ

 4.hely:Füzi Judit,Szöllősi János                                    SSC SE PSZ

 

       GRATULÁLUNK!

 
<< Első < Előző 1 2 3 Következő > Utolsó >>

2. oldal / 3
  • посуда оптом
  • ландшафтный дизайн Днепропетровск
  • жалюзи Днепропетровск
  • откосы Днепропетровск
  • ремонт квартир Днепропетровск
  • мебель для аптек
  • квартира днепропетровск посуточно
  • ораторское искусство днепропетровск
  • тренинги днепропетровск