KÖVETKEZŐ VERSENYEK

BELÉPÉS



KERESÉS

KÉPEK

No images

STATISZTIKA

Tagok : 10
Tartalom : 80
Tartalom találatai : 73345

MEGOSZTÁS



VII. Frédi-Béni Kupa; VI. Süle András Emlékverseny PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Süle Miklósné   
2018. augusztus 01. szerda, 10:06

 

Versenyjegyzőkönyv

 

 

Verseny megnevezése: VII.Frédi-Béni duplett petanque csapatverseny

VI.Süle András Emlékverseny

Verseny helyszíne: Sárvár, Várpark

Verseny ideje: 2018. július 21. (szombat) 09:00 óra

A verseny rendezője: Sárvári Sakk Club SE Petanque Szakosztálya

Süle András szülei

Lebonyolítás módja: 4 fordulós svájci rendszer, majd a legjobb 8 egyenes kiesés

Résztvevők köre: Keszthely, Kenéz, Pecöl, Megyehíd, Budapest, Sárvár, Szigliget,

Szombathely, Sitke, Rábapaty, Vép, Ausztria, Komárom

Résztvevők száma: 30 duplett (60 fő)

VÉGEREDMÉNY:

1. hely: Kerekes László – Szabó Péter - Komárom

2. hely: Asbóth László – Péntek Ferenc - Sárvári Sakk Club SE

3. hely: Kasza Gyula – Havasi József jr. - Sárvári Sakk Club SE

4. hely: Teiermeyer Mónika – Dugovics Titusz – Sárvári Sakk Club SE

Ifjúsági kategória:

1. hely: Bándli Gergő – Farkas Benedek – Sárvári Sakk Club SE

2. hely: Fonyódi Léna – Bándli Ádám – Sárvári Sakk Club SE

3. hely: Rouchon Dorián – Bartók-Kundits Gellért - Sárvári Sakk Club SE, Ausztria

4. hely: Klauzer Liliána – Klauzer Dávid – Pecöl

5. hely: Falati Kitti - Falati Nóri- Szigliget

7. hely: Papp Ábel – Borsfai Benjámin - Szigliget

Amatőr kategória:

1. hely: Havasi Rebeka – Somogyvári Dániel - Budapest

2. hely: Patai Dorottya – Havasi Archibáld - Keszthely

3. hely: Horváth Laura – Kálmán Anita – Megyehíd, Sárvár

4. hely: Tomori Cecília – Dr. Fonyódi Lajos – Sárvári Sakk Club SE

K.mf.

A jegyzőkönyv hitelességét garantálja: Süle Miklósné

 

 
VII.Farsang Kupa PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Süle Miklósné   
2012. február 01. szerda, 10:48

Sitke,2012.01.21-22.

Végeredmény:

Triplett:1.hely:Ligeti László-Szabó József-Vámosi Tibor                     Szigetszentmiklós

           2.hely:Süle Miklósné-Havasi József-Kasza Gyula                     SSC SE PSZ

           3.hely:Böcz Lajos-Drienyovszki János-Kopasz Zoltán               Veszprém

Duplett:1.hely:Szakos Martina-Asbóth László                                   SSC SE PSZ

           2.hely:Berta Ádám-Kasza Gyula                                          SSC SE PSZ

           3.hely:Süle Miklósné-Havasi József                                      SSC SE PSZ

Gratulálunk! 

 

 

 
Júniusi eredmények PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Süle Miklósné   
2011. június 26. vasárnap, 18:58

VIII.Családi Kupa-mixtriplett petanque csapatverseny-Szigetszentmiklós-2011.06.04.

2.hely:Süle Miklósné,Havasi József sr.,Havasi József jr.

 

Közép-Európa Kupa -Almásfüzítő-2011.06.11.

4.hely:Süle Miklósné,Havasi József,Berta Ádám

 

II.Kistérségi Sportnap-duplett petanque csapatverseny-Sárvár,2011.06.18.

14 online casino éven aluliak:

1.hely:Havasi József jr.,Virág Zoltán

2.hely:Lakatos Dániel,Okres Bence

Felnőtt kategória:

2.hely:Asbóth László,Barkovics Zoltán

3.hely:Asbóth Ádám,Süle Miklósné

4.hely:Havasi József sr.,Süle András

 

XIII.Balaton Kupa-triplett petanque csapatverseny-Vonyarcvashegy-2011.06.19.

2.hely:Süle Miklósné,Monteiro Giovana,Havasi József sr.,Pálmai Bence 

 
Vas megye nyílt triplett bajnoksága PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Süle Miklósné   
2011. június 12. vasárnap, 19:30

Eredmények:

Felnőtt kategória:

1.hely:Süle Miklósné,Havasi József sr.,Süle András                -SSC SE PSZ

2.hely:Szöllősi Jánosné,Szöllősi János,Kovács Alex                -Sárvár

3.hely:Asbóth Ádám,Asbóth László,Biczó Tamás                 -SSC SE PSZ

Serdülő kategória:

1.hely:Havasi József jr.,Okres Bence,Varga Roland              -SSC SE PSZ 

2.hely:Devosa Szimonetta,Horváth Melinda,Molnár Enikő     -SSC SE PSZ

GRATULÁLUNK! 

 

 
IV.Gulyás Csárda Kupa-eredmények PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Süle Miklósné   
2011. május 14. szombat, 17:51

2011.május 14-én 19 triplettet  üdvözölhettünk  Szemenyében,a Gulyás Csárda Kupán. Szlovák sportolóknak köszönhetően nemzetközivé vált a megmérettetés.Rajtuk kívül még  megtisztelték versenyünket sormási,szigetszentmiklósi és zalaszentgróti játékosok is.Az  ötfordulós svájci rendszerű lebonyolítás után a legjobb négy csapat már  egyenes kiesésben küzdött a helyezésekért.

Végeredmény:

1.hely:Asbóth László,Barkovics Zoltán,Kasza Gyula                         Sárvári Sakk Club

2.hely:Havasi József jr.(SSC SE PSZ),Ligeti László,Vámosi Tibor        Szigetszentmiklós 

3.hely:Lubos,Martin,Edo                                                            Szlovákia

4.hely:Süle Miklósné,Süle András,Havasi József  sr.                            Sárvári Sakk Club

GRATULÁLUNK!

Köszönjük a Gulyás Csárda tulajdonosának,Simonka Ferencnek a díjakat ,a szakácsnak a finom ebédet ,a pincéreknek a kiszolgálást! 

 

 

 
<< Első < Előző 1 2 3 Következő > Utolsó >>

1. oldal / 3
  • посуда оптом
  • ландшафтный дизайн Днепропетровск
  • жалюзи Днепропетровск
  • откосы Днепропетровск
  • ремонт квартир Днепропетровск
  • мебель для аптек
  • квартира днепропетровск посуточно
  • ораторское искусство днепропетровск
  • тренинги днепропетровск