KÖVETKEZŐ VERSENYEK

BELÉPÉSKERESÉS

KÉPEK

No images

STATISZTIKA

Tagok : 10
Tartalom : 80
Tartalom találatai : 73348

MEGOSZTÁSX.Sormás Kupa PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Süle Miklósné   
2010. október 26. kedd, 14:28

X. Sormás Kupa, 2010.október 23

 Egyesületünk részt vett a X. Sormás Kupa duplett petanque csapatversenyen. A jubileumi megmérettetésen 24 duó küzdött a helyezésekért. Mátyás József köszöntőjében megemlékezett Szőke Ernő bácsi érdemeiről, aki ebben a faluban  ismertté  tette ezt a nagyszerű online pokie machines játékot. Hazai arany érem született/Péterné Békéssy Gyöngyi és férje Péter Árpád/. Klubunk párosa/Süle Miklósné-Kasza Gyula/a döntőben alul maradt, s így 2.helyezést ért el.

Gratulálunk! 

 
  • посуда оптом
  • ландшафтный дизайн Днепропетровск
  • жалюзи Днепропетровск
  • откосы Днепропетровск
  • ремонт квартир Днепропетровск
  • мебель для аптек
  • квартира днепропетровск посуточно
  • ораторское искусство днепропетровск
  • тренинги днепропетровск