KÖVETKEZŐ VERSENYEK

BELÉPÉS



KERESÉS

KÉPEK

No images

STATISZTIKA

Tagok : 10
Tartalom : 80
Tartalom találatai : 73354

MEGOSZTÁS



diako2010t_jk PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Administrator   
2010. április 25. vasárnap, 16:14

VERSENYJEGYZŐKÖNYV

Verseny megnevezése:           VI. Petanque Diákolimpia Területi Döntő

Verseny helyszíne:                Sárvár, Várpark

Verseny ideje:                      2010. április 20. (kedd) 9:00 – 15:00

Versenybizottság tagjai:    Süle Miklósné – szakosztályvezető – Sárvári Sakk Club

                                        Havasi József – elnök – Sárvári Sakk Club

                                        Puklér Tamásné – Sárvári Sakk Club

Verseny rendezője:             Sárvári Sakk Club SE Petanque Szakosztálya

                                        Magyar Petanque Szövetség

                                        Vas Megyei Petanque Szövetség

                                        Városi Diáksport Bizottság

Lebonyolítás:                    körmérkőzés, egyenes kiesés, kivéve a IV. korcsoportot, ahol ötfordulós svájci rendszer

Résztvevők köre:                 Vas és Zala megye általános és középiskolás tanulói

Résztvevő csapatok korcsoportonként:

1-2. osztály:                 8 triplett           (26 fő)

3-4. osztály:                 8 triplett           (24 fő)

5-6. osztály:                 8 triplett           (24 fő)

7-8. osztály:               13 triplett           (39 fő)

középiskola:                 8 triplett           (25 fő)

Mindösszesen:       45 triplett           138 fő

Résztvevő csapatok iskolánként:

Suli Harmónia Általános Iskola Egervölgy                                                          8 triplett (24 fő)

Suli Harmónia Széchenyi István Általános Iskola Hegyfalu                                    3 triplett (9 fő)

Suli Harmónia Általános Iskola Káld                                                                  5 triplett (15 fő)

Suli Harmónia Általános Iskola Hahót                                                               1 triplett (3 fő)

Derkovits Gyula Általános Iskola Szombathely                                                   3 triplett (9 fő)

Gárdonyi Géza Általános Iskola Sárvár                                                              4 triplett (12 fő)

Nádasdy Tamás Általános Iskola Sárvár                                                            6 triplett (19 fő)

Szent László Általános Iskola Sárvár                                                                 2 triplett (6 fő)

Eötvös Károly Óvoda, Ált.Isk. és Alapfokú Műv.Int. Vonyarcvashegy                     5 triplett (16 fő)

Barabás György Műszaki Szakképző és Szakiskola Sárvár                                       1 triplett (4 fő)

Tinódi Gimnázium és Idegenforgalmi Vendéglátói Szakk. Sárvár                            2 triplett (6 fő)

Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola Szombathely                                1 triplett (3 fő)

Evangélikus Mezőgazdasági és Kereskedelmi Szakk. Kőszeg                                  1 triplett (3 fő)

Gépipari, Informatikai Műszaki Szakk. és Koll. Szombathely                                   1 triplett (3 fő)

Kanizsai Dorottya Gimnázium Szombathely                                                        1 triplett (3 fő)

Bolyai Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Szombathely                                  1 triplett (3 fő)

Mindösszesen:          16 iskola         45 triplett       138 fő

Erről a területi versenyről korcsoportonként az 1-4. helyezett triplettek jutnak az országos döntőbe.

Az országos döntő ideje: 2010. június 4. (péntek) 9:00 óra

Az országos döntő helye: Sárvár, Várpark

Végeredmény:

I. korcsoport (1-2. osztály)

1. Szent László Általános Iskola Sárvár

(Farkas Johanna, Havasi József jr., Sebestyén Dániel)

2. Eötvös Károly Óvoda, Általános Iskola és alapfokú Műv. Int. Vonyarcvashegy

(Újláb Bálint, Gazda Filip, Németh Dávid, Bujtor Barna)

3. Suli Harmónia Általános Iskola Egervölgy

(Baldauf Zsófia, Salamon Enikő, Szücs Vanessza)

4. Nádasdy Tamás Általános Iskola Sárvár

(Knaller Anna, Németh Viktória, Szakos Evelin, Berta András)

5. Derkovits Gyula Általános Iskola Szombathely

(Gyallai Martin, Kovács Dániel, Pintér Bence)

6. Derkovits Gyula Általános Iskola Szombathely

(Derdák Dominik, Csercsics Adrián, Varga Máté)

7. Suli Harmónia Általános Iskola Egervölgy

(Király Viktória, Szőnye Márk, Szőnye Patrik)

8. Derkovits Gyula Általános Iskola Szombathely

(Gróf Nikoletta, Kovács Júlia, Németh Kata)

II. korcsoport (3-4. osztály)

1. Gárdonyi Géza Általános Iskola Sárvár

(Hegyi Balázs, Kovács Valentin, Szakos Bence)

2. Suli Harmónia Általános Iskola Egervölgy

(Devosa Szimonetta, Horváth Melinda, Simonka Laura)

3. Eötvös Károly Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Műv. Int. Vonyarcvashegy

(Szabó Máté, Sándor Norbert, Tüttő Ábel)

4. Szent László Általános Iskola Sárvár

(Sebestyén Csaba, Varga Roland, Virág Zoltán)

5. Eötvös Károly Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Műv. Int. Vonyarcvashegy

(Bicsérdi Barna, Kozma László, Újláb Bence)

6. Suli Harmónia Általános Iskola Káld

(László Arnold, Lőrincz Péter, Nagy Dávid)

7. Suli Harmónia Széchenyi István Általános Iskola Hegyfalu

(Biczó Gergő, Harangozó András, Hajtó Erzsébet)

8. Suli Harmónia Általános Iskola Egervölgy

(Kupi Károly, Papp András, Simonka Ferenc)

III. korcsoport (5-6. osztály)

1. Nádasdy Tamás Általános Iskola Sárvár

(Dénes Patrik, Puklér Bálint, Toldi Bálint)

2. Suli Harmónia Általános Iskola Egervölgy

(Kum Elizabet, Boda Dominik, Németh Norbert)

3. Suli Harmónia Általános Iskola Egervölgy

(Drácz Tímea, Bajnok Friderika, Szemes Alexandra)

4. Suli Harmónia Általános Iskola Egervölgy

(Szőnye Martina, Szabó László, Szűcs Dávid)

5. Eötvös Károly Óvoda, Általános Iskola és Műv. Int. Vonyarcvashegy

(Tóth Márton, Szí-Márton Máté, Rántás István)

6. Suli Harmónia Széchenyi István Általános Iskola Hegyfalu

(Molnár Patrik, Harangozó Károly, Körös András)

7. Suli Harmónia Általános Iskola Káld

(Lantos Norbert, Kardos Máté, Kulcsár Gábor)

8. Suli Harmónia Általános Iskola Káld

(Pethő Bianka, Maródi Júlia, Illés Mercédesz)

IV. korcsoport (7-8. osztály)

1. Gárdonyi Géza Általános Iskola

(Asbóth Ádám, Dankovics Dávid, Szabó Dániel)

2. Nádasdy Tamás Általános Iskola Sárvár

(Berta Vivien, Horváth Brigitta, Máthé Szimonetta)

3. Suli Harmónia Általános Iskola Egervölgy

(Molnár Enikő, Joó Gábor, Süket Sándor jr.)

4. Suli Harmónia Általános Iskola Hahót

(Dávid Bettina, Fagyal Márk, Ruszin Bence)

5. Nádasdy Tamás Általános Iskola Sárvár

(Puklér Gergő, Smidéliusz Kornél, Varga Viktória)

6. Nádasdy Tamás Általános Iskola Sárvár

(Gőcze Olivér, Rontai Marcell, Szakos adrián)

7. Eötvös Károly Óvoda, Általános Iskola és Műv. Int. Vonyarcvashegy

(Hetesi András, Dudás Olivér, Figder Dezső)

8. Suli Harmónia Széchenyi István Általános Iskola Hegyfalu

(Pócza Orsolya, Károlyi Péter, Németh Bettina)

V-VI. korcsoport (középiskola)

1. Barabás György Műszaki Szakképző és Szakiskola Sárvár

(Berta Ádám, Erdélyi Martin, Poór Gábor, Sas Tibor)

2. Tinódi Gimnázium és Idegenfogalmi Vendéglátói Szakközépiskola Sárvár

(Gömböcz Dóra, Mozsolicz Martina, Szakos Martina)

3. Tinódi Gimnázium Sárvár

(Biczó Tamás, Keszei Balázs, Rozmann Zsolt)

4. Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Általános Iskola és Gimnázium Szhely

(Gombos Ármin, Németh Dávid, Szabó Gergely)

5. Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola Szombathely

(Sinka Laura, Őri Ákos, Pálmai Bence)

6. Kanizsai Dorottya Gimnázium Szombathely

(Kálmán Vivien, Kovács Enikő, Szakács Nikolett)

7. Gépipari, Informatikai Műszaki Szakközépiskola és Kollégium Szombathely

(Holler Dániel, Kovács Dániel, Kovács Richárd)

8. Evangélikus Mezőgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola Kőszeg

(Holler Ferenc, Bajnok Máté, Bajnok Tamás)

K.m.f.

Módosítás dátuma: 2010. április 25. vasárnap, 16:20
 
  • посуда оптом
  • ландшафтный дизайн Днепропетровск
  • жалюзи Днепропетровск
  • откосы Днепропетровск
  • ремонт квартир Днепропетровск
  • мебель для аптек
  • квартира днепропетровск посуточно
  • ораторское искусство днепропетровск
  • тренинги днепропетровск